14.09.2022

Програма конференції

 

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-теоретичній інтернет-конференції «Х Довженківські читання: «Олександр Довженко й українська культура: історія, традиції, сучасність»: Zoom.

Тема: Зал персональної конференції Глухівський НПУ ім. Довженка

https://zoom.us/j/5313686297?pwd=bFZHUG05VTM3N3hMR3RFeGFpQlI1QT09

Ідентифікатор конференції: 531 368 6297

Код доступу: 2022

20.05.2022.2

20 травня 2022 року  в рамках Днів науки викладачами кафедри історії, правознавства та методики навчання організований  Всеукраїнський круглий стіл «Європейський Союз після Лісабонського договору: від трьохопорної структури до конституціоналізму» в межах проєкту Еразмус+ Модулі Жана Моне J621046-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейська політична інтеграція: історична ретроспектива та сучасність» (модератор –  Олена ЧУМАЧЕНКО, кандидатка історичних наук, доцентка, директорка Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, академічна координаторка проєкту Еразмус+ Модулі Жана Моне).

Для участі у заході зареєструвалися державні службовці і представники органів місцевого самоврядування, науковці, професорсько-викладацький склад різних університетів, аспіранти, студенти спеціальності 014 Середня освіта (Історія)).

Доповіді представлені відповідно напрямів:

  • три сфери Лісабонської інновації: обсяг та природи компетенції Спільної зовнішньої і безпекової політики ЄС;
  • нормативно-правові акти, що використовуються для проведення СЗБП;
  • інституційні нововведення: створення посади президента Європейської Ради, спільне призначення Верховного представника з питань зовнішньої політики віце-президентом Європейської комісії та головою Ради закордонних справ, створення Європейської зовнішньої Служби дій;
  • аналіз впливу нововведень на баланс між інституціями ЄС, включно з політичним виміром (відносини між Президентом Комісії, президентом Європейської Ради та президентом Європейського Парламенту), а також адміністративним рівнем (вплив на діяльність Комісії).

Жан Моне Модуль «Європейська політична інтеграція: історична ретроспектива та сучасність» був обраний для співфінансування ЄС в межах програми Erasmus+ і високо оцінений Європейською Комісією.

Регламентом заходу передбачено виступи учасників (до 15 хвилин), їх обговорення (до 3 хвилин) та підбиття підсумків заходу наприкінці. Доповіді учасників представлені у збірці тез, тематика виступів — у програмі круглого столу.

Зареєстровані учасники круглого столу отримають сертифікати (3 год.)

Початок о 14 годині

Підключення до наукового заходу Zoom:
https://us04web.zoom.us/j/5707807244?pwd=UWVtYmZDV0VqN0hYYWJBMU5rQS9Idz09

Ідентифікатор: 570 780 7244
Код доступу: HrvP2

31.05.2022

Шановні учасники наукового заходу! 

Сьогодні, 17 травня 2022 року в рамках проведення Днів науки-2022 на базі факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка розпочала роботу ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Дошкільна освіта України в контексті інтеграції до Європейського освітнього простору».

Захід уже є традиційним та проводиться в Університеті щорічно. Його основною метою є популяризація наукових досліджень, сприяння інтелектуальному та творчому розвитку молоді, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві. Відзначимо, що в умовах воєнного стану є особлива важливість її проведення, адже сьогодні освіта і наука тримають особливий гуманітарний фронт.

Програма конференції передбачає роботу наступних секцій:

  1. Стан і перспективи розвитку та модернізації дошкільної освіти в Україні, Європі, світі.
  2. Сучасні інноваційні педагогічні технології в дошкільній освіті.
  3. Забезпечення якості дошкільної освіти в сучасних умовах.
  4. Сучасні технології підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти.
  5. Інклюзивна дошкільна освіта в Україні, Європі, світі.
  6. 6. Сучасні підходи до забезпечення партнерської взаємодії родини та закладу дошкільної освіти.

У ці складні для нашої країни часи, конференція об’єднала учасників з різних регіонів України, заявлено понад 100 учасників, що засвідчує інтерес молодої наукової спільноти до проблем, яким присвячено нашу конференцію.

Організаційний комітет конференції висловлює щиру вдячність усім учасникам конференції, зокрема здобувачам вищої освіти і молодим вченим, а також шановним наставникам – провідним науковцям.

За результатами роботи укладено збірник наукових статей та програму конференції.

17.02.2022

Програма конференції

Збірник матеріалів конференції

Конференція відбудеться в четвер, 17 лютого, за покликанням: meet.google.com/pnh-tisv-tvm
Початок - 13.00

Сьогодні, 13 травня 2022 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка розпочала роботу ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток педагогічної майстерності майбутнього педагога в умовах освітніх трансформацій», яка проводиться за ініціативи кафедри професійної освіти і технологій сільськогосподарського виробництва.

Метою наукового заходу є консолідація зусиль освітянської спільноти та роботодавців задля розв’язання актуальних завдань модернізації професійно-педагогічної підготовки майбутнього педагога.

У зв’язку з ситуацією, в якій перебуває Сумщина, внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації цьогоріч конференція відбувається в заочному форматі.

Основними напрямами роботи є:

  1. Професійна освіта: сучасні тенденції та перспективи розвитку.
  2. Компетентність педагога XXI століття: вимоги ринку праці та реалії системи освіти.
  3. Сучасні стратегії підготовки педагога професійного навчання в умовах реформування системи освіти в Україні.
  4. Технології розвитку педагогічної майстерності.
  5. Створення в закладі вищої освіти інноваційного освітнього середовища особистісного розвитку майбутнього педагога.
  6. Цифровізація освіти як тренд професійного розвитку педагога; 7. Наукові школи розвитку педагогічної майстерності.

Для участі у конференції зареєстровано понад 350 осіб.

Ректорат висловлює щиру подяку всім учасникам заходу, кому небайдуже майбутнє нашої країни, хто відкритий до спілкування, готовий поділитися власним досвідом, і бажає подальших наукових звершень!

За результатами роботи укладено збірник матеріалів.

Всі учасники конференції отримають сертифікати.