23 лютого 2017 року завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який проходив у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою виявлення кращих досліджень і формування молодого резерву науковців. На Конкурс було представлено 50 наукових робіт з актуальних проблем дошкільної освіти з 29 вищих навчальних закладів.

Рішенням галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» визначені переможці, за результатами захисту, дипломами відзначені автори кращих наукових робіт.

Учасники конкурсу отримали сертифікати, які підтверджують їх участь у даному заході.
Подяками відзначені наукові керівники переможців.

Щиро вітаємо студентів та їхніх наставників!

Бажаємо нових наукових звершень!