Наявні вакансії для випускників та студентів

1) Вчитель англійської мови

Добротівський НВК Кролевецький район -  ставка (18 год.)

Контактний тел. 0680672730

2) Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця»

м. Батурин, Бахмацький район, Чернігівська область.

- Молодший науковий співробітник

Кваліфікаційні вимоги: освіта повна вища за спеціальністю Історія, без вимог до стажу;

- Науковий співробітник

Кваліфікаційні вимоги: освіта повна вища за спеціальністю Історія, стаж роботи за професією не менше 1 року.

Робота у Заповіднику цікава, творча, є можливість кар’єрного зростання, стимулює прагнення до самоосвіти. Оплата праці гідна.

Контактний тел. (04635) 48-4-37

3) Комунальний позашкільний заклад Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості»

На сьогодні заклад потребує молодих, креативних педагогічних працівників для роботи у гуртках науково-технічного,

художньо-естетичного, військово-патріотичного, туристсько-краєзнавчого напрямів.

Посада: керівник гуртка.

Телефони для довідок; 050-69-829-23, 099-19-42-861

4) КЗ Сумської обласної ради Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Сумського району

Вакансія: вчитель трудового навчання.

Телефон для довідок: 0(542) 69-85-75

За детальною інформацією звертайтеся до Підрозділу сприяння працевлаштуванню випускників та студентів

Кримова Наталія Іванівна тел. +380502430042