VITRektorKurok30.06.2021

RektorKurok30.06.2021 У цей літній день, що буяє безмежжям неосяжних почуттів, сонячним всезалиттям, ромашковими гірляндами, волошковими перлинами, пишається небесною блакиттю й вранішньою теплою розрадою, колектив Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка щиро вітає керманича славетного навчального закладу – Курка Олександра Івановичаіз Днем народження!

Даруєм сонце Вам і молодість червневу!

Блакить і юнь поліської землі,

А ще солодку гілку черешневу

А ще росу на тонкому стеблі.

Крокуйте сміло шляхом первоцвіту

Тримайтеся за руки і любіть.

Візьміть у жмені оберемки квіту

Несіте сонце аж до самих зим!

Хай Ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя в житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Колектив Глухівського національного педагогічного

університету імені Олександра Довженка