Інформація про діяльність

Анкета оцінювання якості освітньої діяльності

Опитування здобувачів освіти

Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький привітав студентство Сумщини зі святом

17.11.2021

Представники студентського самоврядування Глухівського національного педагогічного уінверситету імені Олександра Довженка 17 листопада 2021 року взяли участь у святковій зустрічі, ініційованій головою облдержадміністрації Дмитром Живицьким з нагоди Дня студента.

«Сьогоднішні студенти, обираючи своє майбутнє, обирають і майбутнє країни. Так, саме від вас, від вашого вибору залежить, де на мапі світу будуть Сумщина та Україна, і те, що ми можемо запропонувати світу… Ви − сучасні, яскраві, активні і твердо знаєте, чого хочете».

Мотивувальну й запальну промову очільника області було підтримано директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторією Гробовою, ректором СНАУ Володимиром Ладикою та ін. Найактивнішим студентам Глухівського НПУ ім. О.Довженка Поліні Вороні та Сергію Понирку вручено почесні відзнаки – Грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації.

Колектив Глухівського національного університету імені Олександра Довженка щиро вітає Поліну і Сергія із визнанням!

Зі святом, дорогі наші студенти! Пишаємося вами і віримо, що частинку Університетського духу, чеснот і цінностей Альма-матері матимете в своєму серці завжди.

Збори студентського парламенту 16.10.2020 року

photo 2020 10 23 10 36 34