saiup

Запрошуємо учнів та студентів закладів освіти України (шкіл, коледжів, технікумів, училищ, інститутів, університетів та ін.) долучитись до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва, кумівства, використання службового становища для особистих цілей тощо) під час академічного процесу та у житті.

Детальніше...

Студенти Глухівського НПУ і О.Довженка вибороли у проекті «Науковий дебют 2017 – «Сталий розвиток» грант на написання наукової статті у міжнародному виданні та запрошені до участі у роботі науково-практичної конференції, яка відбудеться 9- 10 травня 2018 року в місті Рацібож (Польща).

Детальніше...

15 – 16 лютого 2018 року в Глухівському національному педагогічному університеті відбулася ІУ Всеукраїнська інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми дошкільної освіти: перспективи, інновації, розвиток», високий рівень якої традиційно забезпечили викладачі кафедр дошкільної педагогіки і психології та теорії і методики дошкільної освіти. Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Детальна інформаці за посиланням


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «Інтернаціоналізація вищої освіти Українив умовах полікультурного світового простору: стан, проблеми, перспективи», яка відбудеться 18-19 квітня 2018 р. на базі Маріупольського державного університету (м. Маріуполь, Україна)

Інформаційний лист


Шановні колеги!

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»запрошує Вас взяти участь у ХV Всеукраїнській науковій конференції студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність&raquo, яка відбудеться 17-19&;квітня 2018 року, м. Київ.

Останній термін прийняття матеріалів до друкута заявки на участь у конференції – 15 березня 2018 року.

Детальна інформація про конференцію міститься в інформаційному повідомленні.

Уряд КНР, відповідно до двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки, виділив 76 стипендій для українських громадян. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Детальніше...

Державний фонд фундаментальних досліджень

оголошує конкурс Ф83 – Конкурс наукових проектів молодих вчених

Інформаційний лист


 Шановні колеги! Установа освіти "Барановичский державний університет" в рамках реалізації договору про співпрацю запрошує Вас взяти участь в наукових заходах, запланованих до проведення в Барге в 2018 році (перелік додається)

горшкова 1

4 лютого відзначає свій ювілей кандидат біологічних наук, доктор сільськогосподарських наук, професор і просто чарівна та мудра жінка – Горшкова Лідія Михайлівна. Її життя – це історія цілого покоління людей, це тягар і біль воєнних років, післявоєнна відбудова країни, освоєння цілинних земель, потужна тяга до навчання та самовизначення.

Детальніше...
Адреса: вул. Києво-Московська, 24,
м.Глухів, Сумська обл., 41400.
Загальний відділ: (05444) 2-34-74,
Приймальна комісія: (05444) 2-33-61
е-mail: gnpuoffice@gmail.com

We Are Social