IMG 01.06.2021

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка обрано одним із 23 закладів вищої освіти державної форми власності, у якому рекомендовано Мінреінтеграції запровадити підготовчі курси молоді з-поміж осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Щоб стати слухачем підготовчих курсів зі стипендіальним забезпеченням, молоді з тимчасово окупованих територій та лінії зіткнення необхідно:

1. Звернутися до нашого ЗВО будь-якими засобами зв’язку та отримати запрошення, яке дозволить не проходити самоізоляцію або обсервацію у зв’язку з перетином КПВВ.

2. При перетині КПВВ показати друковане чи електронне запрошення, щоб майбутній слухач та одна особа, яка його супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію.

3. Приїхати до ЗВО у строк з01 по 20 червня та особисто подати:

– заяву;

– копію паспорта (свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу) (за наявності);

– копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
(за наявності);

– реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

– 4 фото (3х4);

– освітню декларацію.

Навчатися на підготовчих курсах може особа з числа молоді (14–35 років), яка у поточному 2020-2021 навчальному році завершила здобуття повної загальної середньої освіти. Навчання на підготовчих курсах може здійснюватися лише один раз та лише в одному ЗВО.

4. Стати слухачем та навчатися на підготовчих курсах з 29 червня по 31 серпня.

Під час проходження підготовчих курсів слухачі отримують стипендію в розмірі 4588 грн, забезпечуються гуртожитком та залучаються до заходів психологічного, культурно-освітнього і спортивного спрямування.

За підсумками навчання на підготовчих курсах з кожної навчальної дисципліни (українська мова, історія України, математика) слухачем складається іспит. У разі його успішного складання слухач отримує свідоцтво про проходження підготовчих курсів.

Автор : joomla блоги