конкурс гранд 2019

Висловлюємо подяку за активну участь у всеукраїнському конкурсі студентських есе «Розумним Бути Модно» та підтримку ініціативи організаторів щодо мотивації сучасної молоді до навчання.

Шановний ректорат Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, товариство з обмеженою відповідальністю «ОПТІМЕДІА», яке входить до медіа-холдингу «Open Media Group», висловлює Вам свою подяку за підтримку соціального проекту мотивації сучасної молоді та надану можливість студентам прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно».

Нагадаємо, що медіа-Холдинг Open Media Group протягом 25.05.2019-30.09.2019 р. проводив конкурс «Розумним Бути Модно» на отримання грошових грантів на навчання в ЗВО. Учасникам пропонувалося за власним бажанням написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС» та позмагатися за грошовий грант.

А отже, висловлюємо подяку ПИЛИПЧУК КАРИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ за активну участь в конкурсі есе «Розумним Бути Модно». Було цікаво дізнатися Вашу думку з приводу суті проблем країни, методів праці з ними, реформування, пошуку шляхів вирішення та напрямків покращення тих чи інших галузей.

Приємно відмітити досить активну патріотичну позицію, яка прослідковувалася в роботі. А також зазначити бажання учасника вчитися та працювати над розвитком галузей задля добробуту держави та кожного окремого громадянина.

Опрацювавши кожну роботу, ми з впевненістю зазначаємо, що ПИШАЄМОСЯ МАЙБУТНІМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ та впевнені: Україна в надійних руках! А отже, ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ всьому навчальному складу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка! Кожен із вас пророщує те зерно, яке з часом дасть плоди, що ними пишатиметься вся країна!    

ТОВ «ОПТІМЕДІА», та ресурси Likar, Nadra, Uaua, E-kvytok  щиро бажають кожному учаснику успіхів в навчанні та творчих здобутків! Разом ми довели: «Розумним Бути Модно»!

Шановні молоді вчені

Глухівського НПУ ім. О.Довженка!
Міністерство освіти і науки України

оголосило конкурсний відбір проектів наукових робіт
та науково-технічних (експериментальних) розробок
молодих учених, виконання яких розпочнеться у
2020 році за рахунок коштів загального фонду

державного бюджету

Запрошуємо до участі в конкурі науково-педагогічних працівників, аспірантів та інших дослідників, вік яких на момент подання проекту не перевищує 35 років; керівником проекту може бути науково-педагогічний працівник (докторант), який працює (вчиться) у Глухівському НПУ ім. О.Довженка та на момент подання проекту на Конкурс відповідає таким вимогам:
-    кандидат наук, віком до 35 років;
-    докторант або доктор наук, віком до 40 років.
Заявку на участь у Конкурсі необхідно заповнити в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» та подати до відділу наукової роботи та міжнародних зв’язків до 23 серпня 2019 року згідно зі зразком, наведеним у додатку 1 до «Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», затвердженого наказом МОН від 14.12.2015 за № 1287  (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0015-16).