Інформуємо Вас про зміни до умов проведення Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської  молоді  «Здорова дитина – здорова нація»  у 2019/2020 н. р. на базі Глухівського національного педагогічного університету  імені Олександра Довженка.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України про запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020 року базовим закладам вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей рекомендовано:

– з 12 березня по 3 квітня 2020 року відмінити проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу (підсумкові науково-практичні конференції) або провести його в режимі відеоконференцій;

– підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру або відеоконференцій; базовим закладам вищої освіти розмістити на офіційних сайтах рейтингові списки, рецензії на всі наукові роботи за два тижні до попередньо запланованої дати конференцій.

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України № 22.1/10-713 від 12.03.2020 року проведення підсумкової науково-практичної конференції другого етапу ІІ туру Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської  молоді  «Здорова дитина – здорова нація), запланованої на 3 квітня 2020 року, відмінено.

Підсумки Конкурсу будуть підведені за результатами першого етапу ІІ туру.

Детальна інформація за посиланням

Оргкомітет