Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка оголошує набір слухачів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ з метою здійснення якісної підготовки до вступу в МАГІСТРАТУРУ.

Підготовка здійснюватиметься до екзамену з Англійської мови - БЕЗКОШТОВНО.

На курси запрошуються здобувачі освіти випускних курсів ОС «Бакалавр» та всі, хто має бажання здобути вищу освіту за ОС «Магістр».

Термін роботи підготовчих курсів – 6 місяців (з 15 січня до 26 червня 2021р.)

Обсяг навчального навантаження – 192 години (48 годин практичних занять та 144 години самостійної роботи).

Заняття  проводитимуться в режимі online  на платформі Zoom.

Під час навчання на курсах буде розглянуто навчальний матеріал, який допоможе вдосконалити набуті знання з англійської мови та успішно скласти іспити для вступу в магістратуру.

За результатами навчання на підготовчих курсах слухачам буде видано сертифікати,  а також нараховано до 10 балів, які буде додано до загального конкурсного балу під час вступу.

Щоб стати слухачем курсів з англійської мови, необхідно до 13 січня 2021 року заповнити форму попередньої реєстрації:

За детальною інформацією звертатися за номером телефону:

tJwrirAYg93k3zZdrn5NKYsOGtYLls1VoeZ6w/viewform

+38(050) 243 00 42 Кримова Наталія Іванівна

ФОРМА ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ З АНГЛІЙСКОЇ МОВИ

Прізвище

Ім’я

По-батькові

Група

Рівень знання англійскої мови  (необхідне підкреслити)

низький, середній, високий

Контактний номер телефону