В рамках стипендійної програми на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки у 2021-2022 навчальному poцi, приймаюча сторона забезпечить українським громадянам:

1. безкоштовне навчання;
  2. виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів i докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  3. проживання у студентських гуртожитках.

Крім того, у paзі необхідності можлива мовна підготовка як складова частина навчання.

Зауважуємо, що з огляду на ситуацію щодо поширення COVID-19 Miнicтepcтвo освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки запровадило нові заходи, що стосуються виплат стипендій в рамках надзвичайної ситуації. У paзі зміни очної (стаціонарної) форми навчання на дистанційну протягом академічного року у зв'язку з надзвичайною ситуацією стипендія надається у розмірі 50% від загальної місячної виплати.

Інформація про перелік необхідних документів та умови yчаcті у стипендійній програмі, а також форма заявки для кандидатів розміщена на caйті Miнicтepства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки (англійською мовою) за посиланням — https://www.minedu.sk/scholarships-offeredwithin-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20212022/.

Міністерство освіти i науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) у електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти i науки України

Управління міжнародного співробітництва та протоколу

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання / стажування в Словацькій Республіці 2021».

Крайній термін подачі заявок - 01 квітня 2021 року.