31.05.2022

Шановні учасники наукового заходу! 

Сьогодні, 17 травня 2022 року в рамках проведення Днів науки-2022 на базі факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка розпочала роботу ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Дошкільна освіта України в контексті інтеграції до Європейського освітнього простору».

Захід уже є традиційним та проводиться в Університеті щорічно. Його основною метою є популяризація наукових досліджень, сприяння інтелектуальному та творчому розвитку молоді, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві. Відзначимо, що в умовах воєнного стану є особлива важливість її проведення, адже сьогодні освіта і наука тримають особливий гуманітарний фронт.

Програма конференції передбачає роботу наступних секцій:

  1. Стан і перспективи розвитку та модернізації дошкільної освіти в Україні, Європі, світі.
  2. Сучасні інноваційні педагогічні технології в дошкільній освіті.
  3. Забезпечення якості дошкільної освіти в сучасних умовах.
  4. Сучасні технології підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти.
  5. Інклюзивна дошкільна освіта в Україні, Європі, світі.
  6. 6. Сучасні підходи до забезпечення партнерської взаємодії родини та закладу дошкільної освіти.

У ці складні для нашої країни часи, конференція об’єднала учасників з різних регіонів України, заявлено понад 100 учасників, що засвідчує інтерес молодої наукової спільноти до проблем, яким присвячено нашу конференцію.

Організаційний комітет конференції висловлює щиру вдячність усім учасникам конференції, зокрема здобувачам вищої освіти і молодим вченим, а також шановним наставникам – провідним науковцям.

За результатами роботи укладено збірник наукових статей та програму конференції.

Автор : joomla блоги