P1011492 res16 травня 2017 року науковці Глухівського НПУ ім. О.Довженка взяли участь у святкуваннях до Дня науки, організованих Департаментом освіти і науки Сумської облдержадміністрації. Захід проходив у Сумській обласній філармонії, передбачав нагородження та короткі вітальні повідомлення від високоповажних гостей-науковців.
З вітальним словом до присутніх звернувся Микола Клочко, голова Сумської обласної державної адміністрації. За підсумками року грамотами та подяками керманича області були нагороджені кращі науковці. За вагомий особистий внесок у науково-педагогічну діяльність університету та з нагоди Дня науки України нагороджено Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації Пономаренко Тетяну Олександрівну – доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри дошкільної педагогіки і психології Глухівського НПУ ім. О.Довженка.
Вітання науковцям висловила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, яка зазначила на важливості впровадження наукової думки у владні структури, політику та розбудову територіальних громад та відзначила Подякою Сумської обласної ради Мегем Олесю Миколаївну — кандидата педагогічних наук, доцента кафедри біології та основ сільського господарства Глухівського НПУ ім. О.Довженка.

За вклад у підготовку студентської молоді, значні досягнення у науковій та методичній роботі університету Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відзначені викладачі:
Борисенко Надія Анатоліївна — кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної і професійної освіти факультету технологічної і професійної освіти;
Заремська Іванна Мечиславівна — асистент кафедри іноземних мов та методики викладання факультету філології та історії;
Зенченко Тетяна Федорівна — кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та менеджменту освіти факультету початкової освіти;
Зінченко Олександр Володимирович — кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології факультету педагогіки і психології;
Опанасенко Віталій Петрович — кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва факультету технологічної і професійної освіти.

За вагомі результати в науковій роботі, за зайняті призові місця у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах студентів університету відзначено Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації студентів університету:
Комар Маргариту Сергіївну — студентку 3 курсу факультету філології та історії;
Грудину Аліну Федорівну — студентку 2 курсу факультету технологічної та професійної освіти;
Нещимну Єлизавету Миколаївну — студентку 4 курсу факультету педагогіки та психології;
Зеленську Ольгу Михайлівну — студентку 5 курсу факультету початкової освіти;
Оникієнко Альону Валеріївну — магістрантку факультету дошкільної освіти.

Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам!
Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.

Відділ наукової роботи та міжнародних зв’язків.