Міжнародна співпраця в Університеті завжди сприймалася як невід’ємний інструмент розвитку освіти і науки.

З метою розширення міжнародних контактів, необхідних для забезпечення науково-практичної діяльності та навчально-методичної роботи університету у квітні та травні 2017 року укладено угоди про партнерство та співробітництво із провідними вишами європейських держав: «Барановичский государственный университет» (Республика Беларусь, г. Барановичи), з Університетом Суспільних наук (м. Лодзь, Польща) та Міжнародним університетом Сараєво (Боснія і Герцоговина)
Розроблено досить гнучку форму договорів, що дає можливість кожній кафедрі, кожній лабораторії налагоджувати співробітництво з партнерами із закордонних вузів.

Уряд Республіки Молдови надав громадянам України стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік

Відповідно до ст. 6 Протоколу про співробітництво між Міністерством освіти Республіки Молдова і Міністерством освіти і науки України на 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 начальні роки громадянам України надаються стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік.

Перелік документів

Анкета встановленого зразка (українською мовою);

Анкета встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з прикріпленою фотокарткою (російською мовою);

- Копії сторінок українського паспорта з місцем реєстрації;

- Копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені на румунську/російську мову і нотаріально завірені. Студенти, які навчаються мають подати ще виписку з залікової книжки;

- Мотиваційний лист (українською або англійською мовами);

- Навчальний план/проект дослідження (для аспірантів);

- Список опублікованих наукових робіт на румунській/російській мові (для аспірантів).

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,

Стипендії на навчання в Молдові.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Молдові 2017”.

Заявки приймаються до 30 червня 2017 року.

Більш детальна інформація (перелік вищих навчальних закладів Республіки Молдова і спеціальності та ін.)

знаходиться в інформаційному бюлетені.