Новий Закон про освіту надає українським ВНЗ значну автономію. У зв’язку із чим багато університетів розпочинають системну роботу із створення проектних офісів і пошуку фінансового ресурсу на реалізацію проектів, пов’язаних із розвитком ВНЗ, мобільністю наукових кадрів та студентів, створенням нових навчальних програм. Це забезпечить стійкість розвитку навчального закладу та дасть змогу залучити додатковий фінансовий ресурс, створивши привабливі умови для кращого професорсько-викладацького складу та абітурієнтів.

Ми підготували цікаву програму по створенню та функціонуванню проектного офісу в рамках діяльності ВНЗ для залучення безповоротних дотацій на розвиток навчального закладу з фондів ЄС.

Дана програма розроблена виключно для випускників наших проектів і не анонсується у відкритому доступі.

Ми запрошуємо до участі проректорів, деканів факультетів, керівників кафедр, працівників міжнародних
відділів ВНЗ.

Програма стажування завершується видачею наступних документів:

Сертифікату про проходження закордонного стажування (180 год) від Унівеситету суспільних наук (UNS, Лодзь) - Dyplom ukonczenia stazu miedzynarodowego;
Сертифікату від фундації CEASC та Українського відкритого Університету післядипломної освіти про підвищення кваліфікації;
Рекомендаційного листа щодо отриманих в рамках проекту знань та кваліфікацій, необхідних для очолення проектного офісу ВНЗ

Детальний анонс Ви знайдете у додатку.
Реєстрація триває до 1 лютого ВКЛЮЧНО за посиланням

Більше про освітні проекти CEASC - тут

З повагою та надією на плідну співпрацю,
колектив Фундації CEASC