Шановні колеги, запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій Інтернет-конференції «Побудова теорії у соціальній та освітній практиці»

Конференція відбудеться у січні – квітні 2018 року. (Інформаційний лист)


Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького спільно із закордонними закладами вищої освіти Болгарії, Вірменії, Грузії, Польщі, Туреччини запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Підготовка фахівців у сфері освіти та менеджменту: європейський вимір», яка відбудеться 29–30 березня 2018 року.

Інформаційний лист || Оформлення References в стандарті АРА || Зразки оформлення позатекстових посилань

 


Обява


Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект  Постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність".

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 15 січня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.».


Шановні колеги, запрошуємо Вас узяти участь у роботі І Обласної інтернет-конференції  «Позашкільна освіта: стратегія, перспективи розвитку, сучасні практики», яка відбудеться 23 березня 2018 року у КЗ СОР-обласноиу центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Автор : joomla блоги