Вітаємо команду Глухівського НПУ ім О.Довженка з перемогою у конкурсному відборі серед команд вітчизняних вузів у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України!!!

http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/leadership-development/call-third-year

На підставі спільних домовленостей Британської Ради в Україні, Інституту вищої освіти НАПН України, Фундації лідерства для вищої освіти (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України проведено конкурс для участі вітчизняних закладів вищої освіти у ІІІ етапі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Мета Програми – сприяння реформуванню сектора вищої освіти шляхом розвитку лідерського потенціалу університетів України закладів вищої освіти у ІІІ етапі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

У результаті реалізації Програми до 2019 року очікується досягнення таких результатів:

§ Створення національної мережі «агентів змін» – фахівців, готових упроваджувати інноваційні зміни у своїх закладах вищої освіти.

§ Введення механізмів розповсюдження, співпраці та обміну ефективною практикою розвитку лідерського потенціалу університетів.

§ Ефективне застосування лідерського потенціалу «агентів змін» у системі вищої освіти або окремого закладу через визнання їх статусу та покращення індикаторів досягнень університету.

§ Чітке розуміння університетами своєї ролі та відповідальності в умовах розширеної автономії через оновлення університетських стратегій.

§ Здійснення партнерських обмінів між університетами України та Великої Британії.

Команда-переможців конкурсу Глухівського НПУ ім. О. Довженка у складі: О.І. Курка, В.П. Зінченка, О. С. Благосмислова, О.С. Мельник, Р.Є. Дзекелева, А.В. Гурця, Анни Недобуги (студентки ф-ту філології та історії) працюватиме над проектом "Університет як центр громадської думки". Робота команди буде спрямована на реалізацію проекту інноваційних змін задля розвитку університету, які представляють управлінську, академічну та студентську спільноти.

Детальна інформація щодо реалізації Програми розміщується на сайтах:

§ Інституту вищої освіти НАПН України (http://ihed.org.ua/ua/diialnist/programa-z-rozvitku-liderstva.html)

§ та Британської Ради в Україні (http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/ukraine-higher-education-leadershipdevelopment-programme) Університетські команди-учасники Програми, які заручаться підтримкою університету Великої Британії для реалізації обраного проекту, отримають можливість подання цільової заявки на навчальний візит до британського університету.

 

Автор : joomla блоги