V 1000x707

Запрошуємо Вас узяти участь у ХVІІ міжнародній конференції «Макаренківська концепція підготовки вчителів в контексті вітчизняних та світових тенденцій розвитку педагогічної освіти» та Всеукраїнських науково-практичних семінарах «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проектами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві».

Конференція та семінари проводяться на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка 13–14 березня 2018 року.

Інформаційний лист

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка запрошує Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН У СЕРЕДНІЙ ТА ВИЩІЙ ШКОЛІ» (XXІV КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ), яка відбудеться 29-30 травня 2018 року.

Інформаційний лист

До уваги молодих науковців, студентів. У 2017 р укладено договір про співпрацю з (Барановичским государственным университетом, Беларусь). Прохання взяти участь у конференції, в рамках Днів науки, які будуть оголошені в університеті у 2018 році.

Інформаційний лист

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІIІ Всеукраїнської викладацько-студентської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», яка відбудеться 02 березня 2018 року у Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка.