Студенти Глухівського НПУ і О.Довженка вибороли у проекті «Науковий дебют 2017 – «Сталий розвиток» грант на написання наукової статті у міжнародному виданні та запрошені до участі у роботі науково-практичної конференції, яка відбудеться 9- 10 травня 2018 року в місті Рацібож (Польща).

Наталія Кольченко/Natalia Kolczenko – студентка 4 курсу спеціальності 6.040102 Біологія
Тема доповіді: Дослідження фітотоксичних властивостей води річки Есмань в межах міста Глухів (Сумської обл., Україна) як необхідна умова сталого розвитку урбоекосистеми.
Науковий керівник: к.пед.н., доцент, докторант кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Коренева Інна Миколаївна.

Мар’яна Марунчак/Mariana Marunczak – студентка 4 курсу спеціальності 6.040102 Біологія
Тема доповіді: Дослідження лісових фітоценозів українських Карпат в межах природоохоронних територій як необхідна умова забезпечення екологічної сталості країни.

Юлія Шаповал/Yuliia Shapoval – студентка 4 курсу спеціальності Дошкільна освіта
Тема доповіді: Формування у майбутніх вихователів навичок здорового способу життя як фактор сталого розвитку.
Науковий керівник: к.пед.н., доцент, докторант кафедри дошкільної педагогіки і психології Шовкопляс Ольга Миколаївна.

Ірина Труш/Irina Trusch – магістрантка спеціальності «Дошкільна освіта»
Тема доповіді: Розвиток художньої творчості дітей 6-го року життя на засадах вільного вибору образотворчих завдань.
Науковий керівник: к.пед.н., доцент, завідувач кафедри теорії і методики дошкільної освіти Корякіна Ірина Вікторівна.

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу наукових статей (есе) «Науковий дебют.

Сталий розвиток»!
Зичимо подальших наукових здобутків!