Шановні колеги!

Надсилаємо лист департаменту науково-технічного розвитку МОН щодо старту висунення кандидатур серед молодих учених на здобуття стипендії Уряду України, який триватиме до 20 вересня 2018року.

Звертаємо увагу, що, як правило, засідання вчених рад (субєкт номінування) у закладах вищої освіти відбуваються наприкінці місяця, тому, переважно,  висунення на засіданнях наприкінці серпня. Активну роль у пропозиціях щодо номінування кандидатів мають виконувати інституційні обєднання наукової молоді ЗВО/НУ (ради молодих учених, наукові товариства тощо).