Сучасне суспільне життя вимагає особливого ставлення до волонтерства як відповідальної форми громадсько-соціальної активності. Студентська активність у цій сфері набуває з року в рік ознак системної і цілеспрямованої діяльності, що є запорукою успішної самореалізації студентства, набуття необхідної професійної компетентності у стінах університету.

Цьогоріч у номінації «Кращий студент-волонтер Сумщини» обласного конкурсу «Кращий студент Сумщини» (2018) перемогла студентка ІІІ курсу факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка Ганна Чернобай. Грамоту, що посвідчує досягнення звитяги та Почесну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації напередодні Дня Святого Миколая вручила Анні заступниця начальника Управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації Ольга Резніченко, прибувши з цією місією до Глухова.

vol

Залишається сподіватися, що така відзнака надасть додаткової мотивації в сфері волонтерства, що буде оформлено у 2019 році у вигляді інноваційного волонтерського проекту, який змінюватиме життя в громаді на краще. Пропозиція, озвучена під час зустрічі уповноваженими представниками управління молоді і спорту Сумської ОДА, відкрита. Відповідь – за студентським волонтерським активом університету!

Вітаємо щиро переможницю конкурсу і бажаємо плідної діяльності на благо громади університету, міста та Сумщини!

Служба зв’язків з громадськістю