Наказ МОН України № 398 від 01.04.2021 року «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії, внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України »

Здобувач ступеня доктора філософії:  Бикова Тетяна Борисівна

Спеціальність: 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Тема дисертації:

Професійна підготовка майстрів виробничого навчання швейного профілю із застосуванням змішаного навчання

Склад разової спеціалізованої вченої ради ДФ 56.146.008:

Голова ради:

1. Курок Віра Панасівна, д.пед.н., професор, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Рецензенти:

1. Луценко Григорій Васильович, д.пед.н., професор, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.
  2. Базурін Віталій Миколайович, к.пед.н., доцент, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Опоненти:

1. Лаврентьєва Олена Олександрівна – д.пед.н., професор, Вищий навчальний заклад "Університет імені Альфреда Нобнеля".
  2. Бирка Маріан Філаретович – д.пед.н., професор, Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Повідомлення про прийняття дисертації до розгляду

Анотація дисертації

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів

Дисертація

Відгук опонента Лаврентьєвої О.О.

Відгук опонента Бирки М.Ф.

Відеозапис захисту дисертації

Наказ про видачу диплома

Дата, час та місце проведення захисту дисертації: 27 квітня 2021 року о 15.00

Адреса: Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24