Наказ МОН України № 398 від 01.04.2021 року «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії, внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України»

Здобувач ступеня доктора філософіїДмитренко Аліна Павлівна

Спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки.

Тема дисертації: "Формування професійної компетентності майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти на засадах технологічного підходу"

Склад разової спеціалізованої вченої ради ДФ 56.146.009:

Голова ради:

1. Ковальчук Василь Іванович, д.пед.н., професор, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Рецензенти:

1. Курок Віра Панасівна, д.пед.н., професор, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.
  2. Тітаренко Світлана Анатоліївна, к.пед.н., доцент, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Опоненти:

1. Іщенко Людмила Валентинівна, д. пед. н., професор, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
  2. Голюк Оксана Анатоліївна, к. пед. н., доцент, Вінницький державний педагогічний університет  імені Михайла Коцюбинського.

Повідомлення про прийняття дисертації до розгляду

Анотація дисертації

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів

Дисертація

Відгук опонента Іщенко Л.В.

Відгук опонента Голюк О.А.

Відеозапис захисту дисертації

Наказ про видачу диплома

Дата, час та місце проведення захисту дисертації: 26 квітня 2021 року о 14.00

Адреса: Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24