Наказ МОН України № 398 від 01.04.2021 року «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії, внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України»

Здобувач ступеня доктора філософії:  Маринченко Євгеній Олегович

Спеціальність: 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Тема дисертації: Формування готовності майбутнього педагога професійного навчання до інноваційної діяльності у сільськогосподарському виробництві"

Склад разової спеціалізованої вченої ради ДФ 56.146.010:

Голова ради:

1. Курок Віра Панасівна, д.пед.н., професор, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Рецензенти:

1. Ковальчук Василь Іванович, д.пед.н., професор, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.
  2. Ткаченко Наталія Миколаївна, д.пед.н., доцент, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Опоненти:

1. Романова Ганна Миколаївна - д. пед. н., професор, Національний транспортний університет.
  2. Рожнова Тетяна Євгеніївна, к. пед. н., доцент, Державний заклад вищої освіти «Університет  менеджменту освіти» НАПН України.

Повідомлення про прийняття дисертації до розгляду

Анотація дисертації

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів

Дисертація

Відгук опонента Романової Г.М.

Відгук опонента Рожнової Т.Є.

Відеозапис захисту дисертації

Наказ про видачу диплома

Дата, час та місце проведення захисту дисертації: 27 квітня 2021 року об 11.00

Адреса: Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24