9 грудня 2020 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 56.146.01 Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (за адресою: 41400, Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24).

Підключення до конференції доступне за посиланням:

Ідентифікатор конференції:   886 5014 1174

Код доступу: 167288

На порядку денному:

11.00

Захист дисертації Ткаченко Наталії Миколаївни на тему: «Теоретичні і методичні засади формування професійного іміджу майбутніх учителів іноземних мов у педагогічних закладах вищої освіти», представленої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (автореферат, дисертація).

Науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор Курок Віра Панасівна, член-кореспондент НАПН України, завідувач кафедри технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Лузан Петро Григорович, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно-технічної освіти НАПН України(відгук);

доктор педагогічних наук, професор Данилюк Сергій Семенович, завідувач кафедри педагогічних наук, освітнього і соціокультурного менеджменту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького(відгук);

доктор педагогічних наук, професор Бондаренко Володимир Іванович, завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»(відгук).