11 грудня 2020 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 56.146.01 Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (за адресою: 41400, Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24).

Подключиться к конференции Zoom
Идентификатор конференции: 867 8464 1532
Код доступа: 223488

На порядку денному:

11.00

Захист дисертації Радкевича Олександра Петровича на тему: «Теоретичні і методичні основи розвитку правової культури педагогічних працівників закладів професійної освіти», представленої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (автореферат, дисертація).

Науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор Лузан Петро Григорович, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Манько Володимир Миколайович, головний науковий співробітник науково-організаційного центру Національної академії служби безпеки України(відгук);

доктор педагогічних наук, професор Коваленко Денис Володимирович, декан факультету міжнародних освітніх програм Української інженерно-педагогічної академії(відгук);

доктор педагогічних наук, професор Луценко Григорій Васильович, проректор із наукової роботи та міжнародних зв'язків Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка(відгук).