Грамоти 2017 року

Грамоти та дипломи 2018 рокуgramoty2020

Підсумки І туру 2021

Вітаємо з перемогою!

Одним із найвідоміших в Україні конкурсів, що формують плеяду творчої й талановитої молоді є Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Цьогоріч, 16 грудня 2021 року, на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап Конкурсу.

Щиро вітаємо ОЛЕКСАНДРА Лелюшкіна ‒ студента 4 курсу Навчально-наукового інституту філології та історії з блискучою перемогою в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також наставницю переможця –  старшого викладача, кандидата філологічних наук Клейменову  Тетяну В’ячеславівну за належну підготовку студента.

На обласному ІІ етапі Олександр здобув  диплом ІІІ ступеня і достойно представив Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Щиро вітаємо з перемогою та високим результатом!

Здоров’я вам, натхнення, успіхів і нових здобутків!!!

17.12.2021