width=

Намагаючись бути взірцями педагогічної справи, йдучи слідами великого А. С. Макаренка, котрий наголошував, що «виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди… батьки і педагоги», магістранти факультету філології та історії протягом 6 осінніх тижнів проходили практику на місці викладачів ВНЗ.

Детальніше...

Ми студенти магістратури, 62 М-Б групи факультету природничої і фізико-математичної освіти проходили науково-дослідну педагогічну практику з 18 вересня по 29 жовтня 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше...

Ми, студенти-магістранти 62-МПО групи Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, проходили науково-дослідну педагогічну практику з    18 вересня по 29 жовтня 2017 року.

Детальніше...

лот2017

Педагогічна практика в літних оздоровчих закладах — перший крок студента до педагогічної діяльності, спроба реалізувати свої можливості, здібності, вміння у спілкуванні з дитячими колективами.

Детальніше...

Студентам Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка пощастило відкрити для себе нову сторінку історії України під час проходження археологічної практики.

Детальніше...

До цього готували всіх. Усі знали наскільки це серйозно. Усі відчували свою відповідальність… Все ще гадаєте про що я? Я про навчально-виховну педагогічну практику і оздоровлення дітей у таборах. Ми проходимо її у таборі "Чайка", який знаходиться у мальовничому куточку с. Пересипки Буринського району.

Детальніше...

Кожного року студенти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка проходять навчально-виховнупедагогічну практику в літніх оздоровчих таборах у м. Скадовськ Херсонської області.

Детальніше...

Швидко плине час... Ще один навчальний рік прямує до свого завершення. І знову в Глухівському НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Глухівської міської ради Сумської області, як і в інших школах країни, гостинно розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням.

Детальніше...

На початку оздоровчого сезону студенти факультетів педагогіки і психології,  філології та історії, природничої і фізико-математичної освіти Глухівського педагогічного університету імені Олександра Довженка  вперше ступили на територію УДЦ "Молода гвардія", для того, щоб стати справжніми майстрами справи педагога-організатора.

Детальніше...

Ми, студенти четвертого курсу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, проходимо навчально-виховну практику в ЛОТ "Крилатий" м. Скадовськ Херсонської області.

Детальніше...