18 травня на базі ЗОДЮТ «Сонячний» відшумів щорічний виїзний інструктивно-методичний семінар «Організація роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з використанням інноваційних технологій», спрямованого на практичну підготовку студентів до роботи в ЛОТ.

tabir1 2019

В цьому році молоді педагоги-організатори на чолі зі старшим наставниками змагалися за першість у різних конкурсах. Вони мали представити свою професію у конкурсі реклам «Краща молодь світу», в якому судді оцінювали артистизм, креативний підхід та змістовність виступу загонів.

Наступними були оцінки за кращий загоновий куточок та загонове місце. Кожен із загонів чаклували над польовою кашею, щоб догодити вимогливим суддям, а потім з підручних матеріалів творили красу в конкурсі «Мода плюс. Нове життя старим речам».

tabir2 2019

Звісно ж, як і в справжньому оздоровчому таборі не могло обійтись без девізів, розвивальних вправ та ігор. А останніх, повірте, було предостатньо! На шляху до перемоги команди стрибали, кричали, співали, танцювали, падали з ніг та ніколи не забували, що вони майбутні педагоги. Тож справедливо перемогу відвоювала команда 32-А (ФФІ)«Apachi», друге місце у ФТПО які називали себе «Масті» і заслужена бронза дісталась «Сонячним котам» із 33- У(ФФІ).

tabir3 2019

Висловлюємо подяку організаторам, співорганізаторам, вже досвідченим студентам-практикантам та всім, хто долучився до цього незабутнього  дійства.