LOT 2019

Навчально-виховна практика в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку – перший крок студента до педагогічної діяльності, спроба реалізувати свої можливості, здібності, вміння у спілкуванні з дитячими колективами. Серед головних завдань означеного виду практики – ознайомлення здобувачів освіти з особливостями виховної роботи з дітьми в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку; формування вмінь з організації тимчасового дитячого колективу, навичок спілкування з різними віковими групами дітей, уміння знаходити індивідуальний підхід до них та планувати роботу, педагогічно осмислювати й аналізувати досвід своєї педагогічної діяльності.

Літня практика допомогла студентам не тільки набути нових знань, умінь та навичок педагогічної діяльності, а й розкрити свій творчий потенціал, реалізувати здібності. У цьому ми переконалися 3 грудня під час проведення захисту навчально-виховної практики в ЛОТ з моделюванням мастер-класів  «Сонячне літо – 2019», у ході якого майбутні вчителі ділилися своїм досвідом, емоціями та враженнями.

Цього літа  179 студентів практикувалися в умінні бути педагогами-організаторами, вихователями, керівниками гуртків на базі на базі 43 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку України. Серед них дитячий центр «Молода гвардія», табори та оздоровчі комплекси Херсонської, Черкаської, Київської, Полтавської, Чернігівської,  Сумської областей.

Перший проректор університету Кузнецова Г. П., завідувач відділу практик Бондаренко А. П., керівник літньої практики Шерудило А. В. привітали студентів з успішним захистом літньої педагогічної практики і вручили грамоти активістам, які були відзначені дирекціями баз практик.

На захід завітали заступник генерального директора з виховної роботи Українського дитячого центру «Молода гвардія» В. М. Бездень та методист науково-методичного відділу А. В. Юрченко.

Уся програма заходу вирізнялась насиченим змістом. Передаючи енергію літа, студенти презентували розмаїття таборів, ознайомили присутніх з умовами роботи в тому чи іншому оздоровчому закладі, демонстрували фрагменти табірного життя, представляли номери художньої самодіяльності, проводили майстер-класи.

Автор : joomla блоги