Майбутні соціальні працівники, 24-СР та 42-СР групи навчально-наукового інституту педагогіки і психології, у період з 22 лютого по 14 березня 2021 року проходили виробничу практику на місці роботи соціального працівника. Метою практики було: оволодіння професійними функціями соціального працівника; формування і вдосконалення базових професійних навичок та вмінь; забезпечення успішності майбутньої професійної діяльності у закладах соціального обслуговування.

 

Під час проходження практики майбутні соціальні працівники планували та реалізовували свою діяльність відповідно до завдань визначених програмою практики. Виробнича практика проводилася в Територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.

pedpr 20210323 2

Протягом терміну практики, майбутні соціальні працівники набули знання вміння та навички з різноманітних видів соціально роботи в закладах соціального обслуговування, а саме: складання звітної документації; вивчення специфіки роботи соціального працівника та змісту діяльності соціального закладу; зібрання інформації про практичний досвід вирішення соціальних проблем клієнтів.

pedpr 20210323 3

За час проходження практики майбутніми соціальними працівниками були розроблені та проведені залікові заходи з людьми похилого віку за просвітницьким напрямком («Закодовані картини відомих художників», «Жінка одвічна загадка природи», «Тарас Шевченко – художник слова та пензля»).

pedpr 20210323 4

Захист виробничої практики на місці роботи соціального працівника 24-СР та 42-СР груп відбувся23 березня 2021 року. Здобувачами освіти були підготовлені презентації з соціальної роботи, яку вони здійснювали на робочому місці соціального працівника в центрі соціального обслуговування населення.

pedpr 20210323 1

В цілому проходження практики дало можливість краще пізнати особливості професійної роботи соціального працівника й довело складність та важливість роботи з особами, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Автор : joomla блоги