9 листопада на факультеті філології та історії відбувся підсумковий захист практики студентами 5 курсу – 52-А і 53-У груп.

Переддипломна практика – дуже важливий етап становлення майбутнього вчителя.

FQTJrpJWvkI

Практика проходила у старших класах в основному загальноосвітніх навчальних закладів і мала за мету поглиблення та закріплення теоретичних знань і практичних умінь студентів з методик викладання окремих предметів, психолого-педагогічних дисциплін і вправляння у виконанні функцій класного керівника.

Практика завжди викликає у студентів не тільки величезне хвилювання, а й непідробний інтерес, азарт, сплески професійної цікавості. Практика, як лакмусовий папірець, виявляє не тільки готовність до обраної професії, але і ті якості особистості, про наявність яких, можливо, студент раніше і не підозрював: уміння швидко приймати рішення, стресостійкість, лідерські якості.

l5N5BQKftaY

Практика змінює студентів, розширює їхній кругозір, збільшує коло спілкування, робить їх кращими і цікавішими не тільки як особистостей, але і як майбутніх професіоналів своєї улюбленої справи.

Про серйозний підхід студентів до проходження практики свідчать їхні високі підсумкові бали.