Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016_vozh is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

2016 vozh

Традиційно у першому семестрі підводяться підсумки літньої педагогічної практики. Цей рік не став винятком.

1 грудня 2016 року в актовій залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся звітний концерт за результатами практики у дитячих оздоровчих таборах, на якому студенти другого і третього курсів поділилися своїм досвідом, набутим в період літньої роботи з дітьми.

«До мистецтва немає готового шляху», - писав С. Маршак. Літня практика стала для студентів першим кроком на шляху до їхньої педагогічної майстерності.

Цього літа 274 студенти практикувалися в умінні бути педагогами-організаторами, вихователями, методистами, керівниками гуртків на базі на базі 75 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку України. Серед них дитячий центр «Молода гвардія», табори та оздоровчі комплекси Херсонської, Одеської, Луганської, Волинської, Рівненської, Кіровоградської, Закарпатської, Київської, Полтавської, Чернігівської, Сумської областей.

Під час концерту панувала щира, тепла атмосфера, наче в родинному колі. На сцені студенти демонстрували вміння і навички, що здобули під час проходження літньої педагогічної практики. Учасники співали, танцювали, проводили майстер-класи, моделюючі фрагменти ігрової діяльності з дітьми. Глядачі залишились у захваті від побаченого, адже побували на неймовірному драйвовому шоу у виконанні практикантів.

{gallery}2016_vozh{/gallery}

Завідувач кафедри загальної та соціальної педагогіки та психології, професор Луценко Г.В., завідувач практиками Бондаренко А. П., керівник літньої практики Шерудило А.В. привітали студентів з успішним захистом літньої педагогічної практики і вручили грамоти активістам, що були відзначені дирекціями баз-практик.

Підсумовуючи все вищесказане, необхідно зазначити, що які б новітні методики, технології не використовувались студентами під час літньої практики, тільки тоді буде позитивний результат, коли майбутні педагоги вкладатимуть у цю справу свою душу, свою любов, доброту, турботу про дітей. Адже найкраща нагорода за старання – це не лише хороші оцінки, похвала наставників, а й щирі посмішки вихованців у пам’яті, їхнє «Ми ніколи Вас не забудемо!».