04.04.2017 на факультеті філології та історії відбувся предметний захист педагогічної практики, в якому брали участь студенти 43-У та 21-У груп.

C cotfDSY9Q 1000x750Старости від кожної школи відзвітувались про проходження практики. Із труднощів, які виникали у студентів-практикантів у школі, основними і найбільш поширеними можна визначити складність застосування теорії на практиці, технічно незабезпечені кабінети в деяких школах, не завжди вдавалось знайти підхід до всіх учнів. Але, не дивлячись на всі труднощі, майже всі залишились задоволені практикою. Позитивних моментів було більше, ніж негативних.
Після виступу старост шкіл свої думки і побажання висловлювали методисти. Безумовно, були зауваження, зокрема, надмірне використання студентами Інтернету, але загалом враження були позитивними. Методисти відзначили, що працюючи із дітьми, практиканти доклали чимало зусиль, методичної майстерності, творчості, винахідливості, креативного підходу до організації навчально-виховного процесу.

IMG 20170404 130246 BURST001 COVER 1000x750

Майбутні фахівці показали належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних функцій вчителя-предметника та класного керівника, продемонстрували сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань.
Навчально-залікова педагогічна практика стала для нас, студентів IV і ІІ курсів, важливим досвідом, а також випробуванням на стійкість. Кожен із нас зрозумів чи дійсно професія вчителя – це його покликання. Обмінявшись думками і враженнями про проходження практики, ми зрозуміли, що легко не було нікому. Але натомість ми отримали позитивні емоції і безцінний досвід. Судячи з вражень студентів і методистів можна впевнено сказати, що практика пройшла успішно.

Студентка 43-У групи
Коломієць Аліна