44-І група проходила педагогічну практику з 23. 01 по 05. 03. 2017 року. Студентів було розподілено між Глухівськими загальноосвітніми школами №2 і №3. У ЗОШ № 2 директором є Рябуха Алла Петрівна (вчитель економіки), у ЗОШ №3 – Маринченко Едуард Олексійович (вчитель історії). Обидва педагогічні колективи цих шкіл є високо професійними і кваліфікованими. Підтримували кожного практиканта методичними вказівками та влучними порадами.

IMG 1701 1000x750

Практикантів було закріплено за класами середньої ланки шкіл. Студенти проводили залікові уроки з історії України та Всесвітньої історії, цікаві та корисні для інтелектуального й етичного розвитку учнів виховні години. А предметні виховні заходи дозволили практикантам розширити у свідомості школярів знання в галузі права. Всі види навчально-виховної роботи супроводжувалися компетентними консультаціями методистів, вчителів-предметників та групових керівників. Студентам сподобалася активна педагогічна практика.

IMG 2050 1000x750

В межах організації виховної роботи практиканти на перервах проводили різні бесіди; ігри. Проводили методики з окремими учнями з метою психолого-педагогічного аналізу.

Отже, педагогічна практика була насиченою, результативною. Адже під час практики студенти IV курсу в повній мірі відчули себе вчителями й переконалися, що вони на правильному професійному шляху. Зрозуміли, що необхідно вдосконалювати свою педагогічну майстерність з метою ефективного розвитку і формування підростаючого покоління.