Ми, студенти четвертого курсу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, проходимо навчально-виховну практику в ЛОТ "Крилатий" м. Скадовськ Херсонської області.

Протягом трьох тижнів у нас є можливість вдосконалити свої вміння і навички та отримати досвід роботи з дітьми, застосувати знання на практиці, і відпочити на морі. Допомагає нам у роботі досвідчений педагог – директор табору Савченко Ігор Леонідович.

Під час спілкування з дітьми ми зрозуміли, наскільки для них важливе ставлення з любов’ю, повагою та розумінням.

Тема зміни – «Дні Європи в Україні». Щодня ми знайомимо дітей з традиціями і звичаями різних країн. Діти залюбки беруть участь у виховних заходах:
- Відкриття фестивалю
- Дні Європи в Україні
- День лівші (Великобританія)
- День Соні (Фінляндія)
- Венеціанський карнавал (Італія)
- Аліса в країні чудес (Італія)
- Фестиваль папуги (Франція)
- День полотенця (Фінляндія)
- День кохання (Італія)

Програма відпочинку в таборі включає також походи на пляж, конкурсні програми, змагання.

Час летить дуже швидко. Закінчується перша зміна. Але назавжди залишаться позитивні спогади, які зігріватимуть душу. Досвід, який ми отримала у цьому таборі, є неоціненним!