На початку оздоровчого сезону студенти факультетів педагогіки і психології,  філології та історії, природничої і фізико-математичної освіти Глухівського педагогічного університету імені Олександра Довженка  вперше ступили на територію УДЦ "Молода гвардія", для того, щоб стати справжніми майстрами справи педагога-організатора.

молода гвардіяНапередодні  до омріяного заїзду дітей ми пройшли немало випробувань. Одним з них була школа педагога-організатора, де ми здобули вагомий багаж необхідних знань, умінь та навичок. Нашу підготовку забезпечували кращі педагоги дитячого центру. Нас вчили бути найкращими вожатими для своїх дітей. За час перебування в Школі, ми вивчили незліченну кількість пісень, танців та речівок. У кінці був відповідальний екзамен, на якому студенти Глухівського вишу набрали найвищі бали і були відзначені на педагогічних нарадах. Всі практиканти отримали сертифікати, які за свідчили  повну готовність до роботи з дітьми в умовах табірного літа.