Швидко плине час... Ще один навчальний рік прямує до свого завершення. І знову в Глухівському НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Глухівської міської ради Сумської області, як і в інших школах країни, гостинно розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням.

Начальник табору Кириченко Тетяна Володимирівна разом із педагогами-організаторами Бахтіяровою Людмилою Павлівною, Краснопольською Наталією Анатоліївною, Гаркавою Юлією Олексіївною та Грінюк Ольгою Геннадіївною організували роботу так, щоб відпочинок дітей був насиченим і різноманітним. Надійними помічниками-практикантами у цьому році були студенти: Ковальчук Юлія, Гриценко Олена, Биваліна Валерія та Любовицька Аліна, які щодня проводили різні конкурси, змагання, естафети, ігри, танці.

Наш табір називався «Сонечко», де було створено загони «Капітошка» та «Розбишаки».

Кожен день мав свою тематику: «Я, він, вона – дружна сім'я», «Веселі старти», День Захисту Дітей, «Естафета дружби»,  «Пушкінський день» ті ін.

Дуже цікавими були екскурсії на Чернечі джерела, до бібліотеки, на водонапірну вежу, історичними пам'ятками рідного міста.

Під час закриття табірної зміни усі вихованці захоплено брали участь у святковому концерті, розважальних іграх, конкурсах. Найактивніших дітей  було відзначено грамотами та призами.

Наполеглива праця  в умовах роботи пришкільного оздоровчого табору  допомогла нам не тільки набути нових знань, умінь та навичок педагогічної діяльності, а й розкрити свій творчий потенціал, спробувати себе у ролі педагога.