Кожного року студенти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка проходять навчально-виховнупедагогічну практику в літніх оздоровчих таборах у м. Скадовськ Херсонської області.

Цього літа виключеня не було. Ми проходили практику в ДОТ ім. Ю. Гагаріна, який розташований на березі Чорного моря. Зміна розпочалась із загального знайомства гагарінців. Діти презентували назви своїх загонів, девізи, речівки та загонові пісні. А обдаровані – демонстрували свої таланти. Далі відбувся концерт з нагоди відкриття табірної зміни.

Протягом зміни для дітей було проведено масу цікавих розважальних заходів: «Міс табору – 2017», «Містер табору – 2017», «Музичний батл», «Демонстрація казок на новий лад» та інші. Програма відпочинку в таборі включала екскурсію до аквапарку, походи на пляж, проведення квестів та естафет, конкурсні програми, змагання.

Дуже цікавим і насиченим було закриття табірної зміни. Атмосфера була дуже теплою і дружньою. Діти ділились враженнями про відпочинок, співали прощальні пісні біля вогнища. Для нас досвід роботи у таборі став незабутнім та неперевершеним. Спілкування з дітьми було сповнене радістю та емоціями.