До цього готували всіх. Усі знали наскільки це серйозно. Усі відчували свою відповідальність… Все ще гадаєте про що я? Я про навчально-виховну педагогічну практику і оздоровлення дітей у таборах. Ми проходимо її у таборі "Чайка", який знаходиться у мальовничому куточку с. Пересипки Буринського району.

Вожаті та вихователі протягом дня організовують різноманітні види діяльності, щоб хоча б під час літнього відпочинку діти забули про свої гаджети.

Ранок починається з зарядки. А далі: цікаві ігри, концерти, змагання, екскурсії. І звичайно, для розвитку дітей, у таборі проводиться гурткова робота. Дітлахи розважаючись і граючись, розвивають свої таланти.

Велика кількість обдарованих дітей зібралась саме в нашій "Чайці" . Вони захоплюють своїми здібностями та вміннями декламувати вірші, давати сольні концерти, демонструвати сучасні танці.

Педагогічний підхід вожатих і вихователів допоміг здружитись дітям. Колектив працює на високому рівні. Вожаті використовують всі необхідні знання для роботи з дітьми. А найголовніше, що роблять вони це щиро, від усього серця, з посмішками на обличчях.