лот2017

Педагогічна практика в літних оздоровчих закладах — перший крок студента до педагогічної діяльності, спроба реалізувати свої можливості, здібності, вміння у спілкуванні з дитячими колективами.

Головне завдання літньої педагогічної практики — ознайомлення студентів із специфікою роботи літніх оздоровчих закладів; вивчення особливостей розвитку дітей і тимчасового дитячого колективу, аспектів планування виховної роботи; організація самостійної практичної діяльності в ролі вожатих, педагогів-організаторів, методистів, керівників гуртків; участь у науково-дослідницькій роботі з психолого-педагогічних проблем.

Літня практика допомогла студентам не тільки набути нових знань, умінь та навичок педагогічної діяльності, а й розкрити свій творчий потенціал, реалізувати здібності. В цьому ми переконалися 2 листопада під час проведення захисту навчально-виховної практики в ЛОТ з моделюванням мастер-класів «Сонячне літо – 2017», в ході якого майбутні вчителі ділилися своїм досвідом, емоціями та враженнями.

Цього літа 280 студентів практикувалися в умінні бути педагогами-організаторами, вихователями, методистами, керівниками гуртків на базі на базі 63 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку України. Серед них дитячий центр «Молода гвардія», табори та оздоровчі комплекси Херсонської, Одеської, Кіровоградської, Чернігівської, Сумської областей.

Завідувач кафедри загальної та соціальної педагогіки та психології, професор Луценко Г.В., завідувач практиками Бондаренко А. П., керівник літньої практики Шерудило А.В. привітали студентів з успішним захистом літньої педагогічної практики і вручили грамоти активістам, що були відзначені дирекціями баз-практик.

На захист практики завітала і директор заміського оздоровчого дитячо-юнацького табору «Сонячний» Сторієва Тамара Петрівна, яка була приємно вражена високим рівнем педагогічної майстерності студентів.

Уся програма заходу вирізнялась насиченим змістом. Учасники заходу, презентуючи табори, демонстрували фрагменти табірного життя, представляли номери художньої самодіяльності, проводили майстер-класи.

Наші студенти вкотре гідно представили рідний навчальний заклад під час роботи в дитячих оздоровчих таборах.