Ми, студенти-магістранти 62-МПО групи Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, проходили науково-дослідну педагогічну практику з    18 вересня по 29 жовтня 2017 року.

Протягом шести тижнів практики ми мали змогу ознайомитися зі специфікою роботи факультету початкової освіти, провести лекційні та практичні заняття, зрозуміти специфіку роботи зі студентськими колективами академічних груп. Практикою керували досвідчені методисти та групові керівники кафедр теорії та методики початкової освіти та педагогіки та психології початкової освіти.

Найбільші труднощі виникли у процесі пошуку теоретичного матеріалу для підготовки лекційних занять, однак дуже допомагав досвід, який ми здобули в період практик у школі. Проводячи лекційні та практичні заняття, ми зрозуміли, що це дійсно нелегка праця. Адже, щоб провести їх на належному рівні, потрібен чималий досвід і практика роботи.

1  2

Ми намагалася докласти максимум зусиль, використовували технічні засоби, інтерактивні методи для того, щоб студентам академічних груп було цікаво та зрозуміло. Студенти груп виконували всі вимоги і завдання, що були поставлені перед ними. Під час практики ми ознайомилися із роботою куратора академічної групи та його обов’язками.

Ця науково-дослідна педагогічна практика поглибила й узагальнила наші теоретичні знання та практичні вміння з фахових дисциплін, виробила вміння проводити лекційні та практичні заняття, дала можливість випробувати себе в ролі викладача й куратора академічної групи.

3  4

Дякуємо за можливість спробувати себе у ролі викладача й куратора, отримати неоціненний досвід, що знадобиться нам у подальшій педагогічній діяльності.