Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder zvit_2017 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Ми студенти магістратури, 62 М-Б групи факультету природничої і фізико-математичної освіти проходили науково-дослідну педагогічну практику з 18 вересня по 29 жовтня 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Вищезазначена практика є завершальним етапом нашого навчання в університеті.

Протягом першого тижня ми ознайомилася з організацією освітньо–виховної роботи зі студентами, спостерігали за роботою викладачів, а також збирали інформацію про студентську групу для написання психолого−педагогічної характеристики. Відвідані заняття викладачів вразили нас широтою використаних методів, прийомів та різноманітних форм роботи зі студентами (впровадження інтерактивних форм навчання, різнорівневих завдань та тестів).

Під час проходження практики ми ретельно готувалися, консультувалися у викладачів - предметників та методистів. Намагалися на заняттях застосовувати особистісто-орієнтовний підхід до студентів.

Протягом практики ми проводили заняття, кураторські години, виховні заходи. Разом зі студентським самоврядуванням провели загальнофакультетський виховний захід, присвяченого Дню працівника освіти. Це була конкурсно-розважальна програма.

Ми отримали неоціненний досвід та знання, які зможемо використовувати в подальшій роботі.

Педагогічна практика поглибила, закріпила знання з фахових і психолого-педагогічних дисциплін, дала змогу застосувати їх на практиці; виробила вміння проводити виховні заходи; застосовувати різні методи й форми роботи, які активізують пізнавальну діяльність студентів; викликала прагнення вивчати сучасні аспекти природничих дисциплін; вдосконалювати свої педагогічні здібності; розширювати свою ерудицію.

{gallery}zvit_2017{/gallery}

Щиро вдячні вдячні нашим викладачам за знання, настанови, приділену увагу, які необхідні нам для нашого росту і розвитку як особистості.