4

12 травня на базі позаміського дитячо-юнацького табору «Сонячний» відбувся щорічний інструктивно-методичний семінар-конкурс студентських педагогічних загонів. Участь у заході взяли студенти – вже скоро майбутні вожаті – других та третіх курсів, а також викладачі університету.

Насичений яскравими враженнями день розпочався з бадьорої ранкової зарядки під супровід сучасної музики, яку провели кращі вожаті минулих років Нещимна Єлизавета та Бабенко Дмитро. Ведучий семінару - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та менеджменту освіти Шерудило Андрій Васильович - завдяки власній енергійності, креативності та багатому педагогічному досвіду не давав сумувати майбутнім вожатим ні на мить.

У ході роботи між собою змагалися шість команд. Серед змагальних форм робіт були проведені конкурс реклам «Краща молодь світу», конкурс «Мода плюс», конкурс польової каші, конкурс «Краще загонове місце» та конкурс «Кращий загоновий куточок». Виступ команд справедливо оцінювали Бондаренко Антоніна Павлівна (завідувач практиками), Зенченко Тетяна Федорівна (кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри ПМО) та Луценко Григорій Васильович (доктор педагогічних наук, профессор, завідувач кафедри ПМО).

На семінарі панував мажорний настрій. Учасники презентували свій креатив, винахідливість та отримані в рідному університеті навички організаційної роботи. Всі добре підготувалися та належним чином проявили себе, тому до самого оголошення результатів інтригою було дізнатися хто ж займе I місце. Юнаки й дівчата поринули у атмосферу життя табору: танцювали, співали, проявляли власні акторські здібності, розпалювали багаття, варили смачну кашу, співали табірних пісень, грали на гітарі, знайомились ближче між собою і розважались.

Титул лідерів отримав загін «Шалені пчілки», який представляли студенти факультету педагогіки і психології. II місце розділили між собою студенти загонів «Чомучки» та «Оба-на», у яких змагалися філологи та біологи. Математики, студенти факультету початкової освіти та студенти технологічної та професійної освіти, які об’єдналися у команди «220», «Шухер» та «Молода кров» зайняли III місце.

Зі слів самих студентів, проведений один день із життя табору, вони запам’ятали як дуже позитивний, сповнений яскравих емоцій, які «переповнювали через край». Учасники були вдячні викладачам та кращим вожатим за проведення семінару та отриманий досвід, який стане в нагоді вже влітку, коли зустрінуться з дітьми, щоб забезпечити їм здоровий, корисний і цікавий відпочинок.