20180601 130931У перший день літа на кафедрі професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся захист практики «Дослідницька з проблем магістерської роботи», що тривала з 7 травня до 27 травня 2018 року.

У роботі звітної конференції взяли участь завідувач відділу практик університету Бондаренко А. П, декан факультету технологічної і професійної освіти канд. пед. наук, доцент Ігнатенко С. В., завідувач кафедри професійної освіти та технологій с/г виробництва, канд. пед. наук, проф. Ігнатенко Г. В., канд. с/г. наук доцент Росновський М.Г., канд. пед. наук, ст. викладач Самусь Т. В., канд. пед. наук, ст. викладач Опанасенко В. П. та студенти-магістранти 6М-Пр (М) групи.

З початком роботи конференції привітала завідувач кафедри професійної освіти та технологій с/г виробництва, канд. пед. наук, проф. Ігнатенко Г. В, яка розповіла про порядок і регламент роботи, потім до слова була запрошена Бондаренко А. П., яка акцентувала увагу студентів на необхідності у своїх презентаціях захисту не тільки висвітлити зміст проходження практики, але й розповісти про труднощі, з якими вони зустрілися під час практики.

У свою чергу студенти розповідали, де вони проходили практику, які завдання виконували за період практики, що виконали з тематики магістерської роботи, а саме, які дослідження і за якою методикою вони проводили, також студенти підкреслили доцільність цієї практики і її переваги, про участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми технологічної і професійної освіти».

З доповідей студентів було зрозуміло, що ця практика принесла багато позитивних результатів. Кожен студент за період практики виконав значний обсяг робіт, доповіді студентів були повними і багатими на факти, що були підтверджені фотографіями, статистичними експериментальними даними. Також низка студентів звернула увагу на те, що практика організаційно повністю забезпечена, викладачі завжди йшли на зустріч студентам, а керівники практики постійно надавали рекомендації щодо роботи, контролювали виконання завдань практики.

Підсумували роботу конференції завідувач кафедри Ігнатенко Г. В. і факультетський керівник практик Опанасенко В. П. Ганна Володимирівна високо оцінила продуктивне проходження магістрантами практики і гарну підготовку до її захисту, а Віталій Петрович акцентував їхню увагу на необхідності подальшої активної роботи з тематики магістерських досліджень.