Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка розроблено і пропонується для обговорення проєкт наказу Про організацію роботи, наповнення та підтримку в актуальному стані вебсайту Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Пропозиції пропонуємо надсилати до 28 лютого 2020 року з дня опублікування за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги.

Адміністрацією і юридичною службою Університету  розроблено і пропонується для обговорення проєкт Статуту Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (нова редакція).

Пропозиції пропонуємо надсилати протягом місяця з дня опублікування за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка розроблено і пропонується для обговорення проєкт Колективного договору (з додатками).

Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка розроблено і пропонується для обговорення проєкт Положення про порядок визнання результатів навчання, одержаних у неформальній освіті.

Пропозиції пропонуємо надсилати протягом місяця з дня опублікування за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати обговорення