Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка відповідно до Закону України “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

• Директор бібліотеки – 1 ш.о.

Для участі у конкурсі допускаються особи – громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вищу освіту за фахом і стаж бібліотечної роботи не менше, ніж 5 років.

Термін подання документів -  14 днів з  дня опублікування оголошення.

Перелік документів, які подаються на конкурс – заява, особовий листок з обліку кадрів, автобіографія,  копії документів про вищу освіту, паспорта,  ідентифікаційного коду. Від претендента, який працював в університеті до проведення конкурсу, додається звіт про свою роботу за попередній період.

Документи надсилати на адресу:

Глухівський національний педагогічний

університет імені Олександра Довженка