Увага Вступникам!

Глухівський НПУ ім.О.Довженка проводить попередню реєстрацію вступників за ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" з метою забезпечення конституційного права громадян України віком від 20 років на здобуття наступного ступеня вищої освіти відповідно до листа МОН України від 07.07.2020 р. №365.

Реєстрація вступників здійснюється за адресою: м.Глухів, вул. Києво-Московська, 24, корпус №4 в приміщенні Приймальної комісії.

Інформуємо, що відповідно до пункту 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 року № 179-р призов громадян України віком 18-19 років проводиться за їх бажанням (за письмовою заявою).

 

У зв’язку із продовженням карантину реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно.

Для успішної реєстрації потрібно

Надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії:

  • заповненої заяви-анкети (скачати тут) з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

Електронна адреса приймальної комісії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Якщо ж вступник не має доступу до електронних ресурсів - приймальна комісія Глухівського НПУ ім.О.Довженка зареєструє для участі в ЄВІ - м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24

 

Увага!!! Скасовано додаткове фахове вступне випробування за ОС "Магістр" для спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта (Українська мова і література), 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), 014 Середня освіта (Історія), 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології), 014 Середня освіта (Фізична культура), 053 Психологія, 231 Соціальна робота (відповідно до змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році (Наказ МОН України від 04.05.2020 № 591) та листа МОН України від 30.04.2020 №1/9-228 "Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ")

Доктор філософії

Доктор наук


   10001

10002

10003

10004

1110005

1110006

10007

 

Автор : joomla блоги