Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує вступників 2020 року взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з предметів ЗНО: біологія, математика, фізика. Олімпіаду організовано для професійної орієнтації молоді.

До участі допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в цьому навчальному році.

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційно та очно.

Дистанційний тур триває з 7 березня по 7 квітня 2020 р. Ознайомитися із завданнями цього туру та формою анкети учасника можна на веб-сайті на сайті факультету природничої і фізико-математичної освіти (розділ «Вступнику»). Виконані завдання та анкету учасника відсилати у встановлені терміни на електронну адресу: gnpu.dprf@gmail.com з позначенням «Олімпіада ЗНО».

Очний тур буде проведено 25 квітня 2020 року на базі факультету природничої і фізико-математичної освіти ГНПУ ім. О. Довженка. До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі.

Учасникам другого туру олімпіади будуть нараховані додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного бала. Додаткові бали нараховуватимуться учасникам олімпіади, які набрали не менше 90 % балів на другому етапі.

З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся за тел.: (095) 126 69 70 або на e-mail: gnpu.dprf@gmail.com.

Будемо раді бачити Вас серед учасників олімпіади!

Оргкомітет

Автор : joomla блоги