maslyana 2019

Масляна – одне з найпопулярніших народних слов’янських свят, яке дійшло до нас ще з язичницьких часів. Воно символізує проводи зими та очікування весни. Цього року Масляна триває з 4 по 10 березня, після чого починається Великий піст.

Святкування Масляної в Глухові розпочалося 3 березня на головній площі міста. До театралізованого  автентичного дійства долучилися й студенти нашого університету разом з Молодіжним центром виховного відділу. Вони розважали містян співами, танцями та жартами. Того дня весну закликали майже всі заклади освіти міста Глухова, а гості свята мали змогу насолодитися українськими піснями, танцями, скуштувати гарячих млинців.

Хай у кожній родині панує радісний настрій зустрічі весни, тепла, оптимізму й віри в краще майбуття!

Служба зв’язків із громадськістю